داونلود و ذخیره سازی مقالات انتهورا

بعضی از دوستان که از نرم افزارهای فیلترشکن استفاده نمیکنند ، شکایت دارند که امکان باز کردن وبلاگ انتهورا و یا میسرا را ندارند. البته داشتن فیلتر شکن راه خوبی است ولی قدری کودکانه و مثل بازی موش و گربه بنظر میرسد.

با پیشرفت سریع شبکه های جهانی و گسترش روز افزون امکانات اینترنت و کوشش اغلب موسسات تجاری بزرگ امروزه بعضی از نرم افزارهای پیشرفته بصورت رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است. شاید گوگل را بتوان اولین شرکت بزرگ نامید که خدمات رایگان در اختیار نهاد و درآمد حاصل از تبلیغات جنبی میتواند این خدمات رایگان را پوشش دهد. البته زیاد در این مورد خوشبین نباید بود که این غولهای نرم افزاری عاشق چشم و ابروی کسی هستند و بلکه این امر بیشتر بخاطر فروش بیشتر نرم افزار های پیشرفته تر است. یکی دیگر از این موسسات بزرگ را میتوان آدوب نامید که بعضی از خدمات رایگان را نیز در اختیار همگان قرار میدهد. این سرویس جدید را میتوان نوعی انباره اطلاعاتی نامید. اعضا میتوانند فایلهای خود را بصورت مایکروسافت وورد و یا پی دی اف ذخیره و به اصطلاح "پارک" و سپس در اختیار دیگران قرار دهند.

از مدتها پیش بسیاری از دوستان درخواست نموده بودند که مقالات موجود در وبلاگهای انتهورا و میسرا را بتوانند بصورت کامل از محل امن و غیر قابل نفوذ فیلترهای مزاحم دریافت کنند. بعضی از دوستان درخواست میکردند که این مقالات بصورت پی دی اف باشد و بعضی دیگر مقالات را بصورت وورد خواستار بودند.

با امکانات جدیدی که آدوب در اختیار قرار داده میتوان از هر دوی این نرم افزار ها استفاده نمود ولی بنظر حقیر استفاده از مایکروسافت وورد آسانتر است زیرا به ذخیره کننده مقاله این امکان را نیز میدهد که تجربیات و دیده و شنیده و نظرات خود را در انتهای هر یک از مقالات ذخیره شده اضافه کنند و اگر لازم دیدند مطالب را بصورت کتابچه خصوصی در آورند.

از این ببعد همزمان با هرگونه مقاله ای که به وبلاگهای انتهورا و میسرا اضافه شود بصورت اصلی مایکروسافت وورد 2003 در میزبان آدوب ذخیره و عناوین آنها در وبسایت جدید پرشن گیگ و همچنین در گوگل پیج منتشر و لینک آن مقالات جهت داونلود در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

از آنجا که اندازه فایلها خیلی کوچک است نیازی به مصرف وقت زیاد برای داونلود آن مقالات نخواهید داشت و دوستان میتوانند هر مقاله را بصورت جداگانه داونلود و ذخیره نموده و در فرصت مناسب مورد استفاده قرار دهند.

اگر بهر دلیلی هر تشکیلاتی این وبسایت ها را فیلتر یا مسدود نمود ، انتقال لینک عناوین به سایت یا وبلاگ جدید فقط چند دقیقه وقت میخواهد و نیازی به انتقال همه مطالب نیست.
3 Comments:
Anonymous ریچی said...
دم شما خیلی گرم

Blogger mohamad mb said...
سلام نمیشه دانلود کرد سایت آدوبه میاد ولی جایی از دانلود پیدا نمیشه

Blogger mohamad mb said...
سلام نمیشه دانلود کرد سایت آدوبه میاد ولی جایی از دانلود پیدا نمیشه

Links to this post:
ایجاد یک پیوند